- Documentele necesare emiterii Certificatului de Urbanism

PRIMĂRIA --> Urbanism --> Eliberare certificate

Documentele necesare emiterii Certificatului de Urbanism

Pentru emiterea Certificatului de Urbanism, solicitantul, orice persoana fizica sau juridica, trebuie sa depuna o documentatie cuprinzand:

1. * CERERE TIP (formularul-model F.1 - "Cerere pentru emiterea certificatului de urbanism") completata in conformitate cu precizarile privind completarea acesteia, cu elementele de identificare ale solicitantului si imobilului, precum si cu precizarea scopului solicitarii actului;
2. CHITANTǍ/documentul de plata a taxei de eliberare a certificatului de urbanism (in copie);
3. PLAN DE AMPLASAMENT sau PLAN DE SITUATIE ;
4. EXTRAS DE CARTE FUNCIARA DE INFORMARE ACTUALIZAT;
* Aceste acte se obtin si de la Primaria comunei Bacani – Birou Urbanism

Data creare: 07-07-2015 12:39:57

Constituirea echipei de fotbal "Avantul Bacani"

Constituirea echipei de fotbal Avantul BacaniComuna Bacani si-a constituit echipa de fotbal "Avantul Bacani" care va evolua din acest sezon in Liga a V-a